VRH CH

Dne 12.5. 2022 se nám narodila štěňátka externího vrhu ze Řeplické samoty.

Světlo světa spatřilo 6 krásným miminek - 4 fenečky a 2 pejsci, všichni v černobílém zbarvení. Porod proběhl bez větších komplikací a Denny se ukázala jako správná starostlivá matka. Jedna z fenek zůstala v rodiném hnízdě, zbytek se rozutekl do světa za skvělými novými páníčky.  

FENEČKY

Cherry

Tato fenečka u nás jako jediná zůstala. Líbila se nám od začátku, měla krásnou pravidelnou kresbu a lysinku ve tvaru srdíčka. Zároveň byla také taková malá objevitelka, což jí zůstalo dodnes.

Chloe

Chloe, je v podstatě klonem naší Cherry. Ze začátku byla nejmenší z celého vrhu, ale nakonec své sourozence dotáhla a byla druhá největší. Její páníček je nadšený cestovatel a dobrodruh, objevují spolu různá zákoutí světa. Vyrostla z ní krásná psí slečna.

Chelsea

Holka do nepohody, trpělivá rybářka a rodinný mazel. Chelsea byla velitelkou celého vrhu a největším štěnětem. S páníčky se pravidelně párkrát do roka setkáváme. 

Chantal

Chantal, neboli Sárinka si našla rodinu jako jedna z posledních. Velmi milá fenečka, dostala se nakonec do perfektní rodiny s dětmi kde dělá samou radost. I s touto psí slečnou jsme v pravidelném kontaktu.

PEJSCI

Chlumy

Chlumy neboli Karty má také skvělý domov. Tento pejsek u nás zůstal kvůli plánované dovolené paničky až do 11 týdne, loučení bylo velmi emotivní, už jsme si na chlupáče pomalu zvykli. Od malička je klidný a vyrovnaný, třeba se v budoucnu dočkáme i  zkoušek z canisterapie, určitě pro tuto disciplínu vlohy má. 

Chester

Tento pejsek se dostal až na Slovensko k úžasné slečně. Chesťa byl od malička rezervovanější, citlivý pejsek. S paničkou si k sobě však záhy našli společnou cestu a nakonec se z něj stal všestranný věrný psí kamarád.